SPMV pentru purcei de până la 12 kg AVA PRO Prestart 30%. 25 kg
950.00MDL
Comanda rapida
AVA PRO PRESTART 30%
SPMV este destinat pentru prepararea furajului combinat prestart de înaltă calitate pentru purcei cu vârsta cuprinsă între 5 – 42 de zile și greutate vie 2 – 12 kg. Reduce costul rației zilnice și asigură creșterea și dezvoltarea corespunzătoare a corpului purcelului.
AVA PRO PRESTART 30- HRĂNIRE PROFESIONALĂ
Ajută la obținerea unei productivități ridicate a purceilor din primele zile +270 g de creștere medie zilnică și siguranță a purceilor tineri cu 95 - 97%
Accelerează creșterea și dezvoltarea vilozităților intestinale, ceea ce mărește digestibilitatea nutrienților și crește aria de absorbție a acestora și va ajuta la obținerea unor indicatori de productivitate înalți ai purceilor în fiecare etapă de îngrășare.
PERFORMANȚĂ ÎN HRĂNIRE CU AVA PRO PRESTART 30%
- eficiență ridicată de hrănire a raselor europene moderne de porci
- palatabilitate excelentă a furajelor
- imunitate puternică a purceilor și siguranță a animalelor tinere 95 – 97%
- rețetă profesională cu ingrediente europene de înaltă calitate
- Tehnologia de fabricație 3D
SCURTĂ DESCRIERE
Conținut de proteine brute 35%
Conținut de fibre brute 4,4%
Lizină 4%
Metionină + Cistină 2%
Necesarul de adaos pentru 1 cap pentru toată perioada - 2,1 kg
Ambalare: pungi de hârtie 25 kg
Standard de calitate ISO 22000:2005
CALITATEA PREGĂTIRII ESTE CHEIA SUCCESULUI
Pregătiți furaje complete în gospodăria dvs. folosind materii prime de înaltă calitate și adaosuri furajeri. Urmați rețeta recomandată de producătorul de SPMV pentru a obține furaje combinate foarte eficiente și profesionale.
Reteta pentru prepararea furajelor mixte:
| Componente | Cantitate, % din masă | |||
| Grâu | 35 | |||
|---|---|---|---|---|
| Porumb | 20 | |||
| Orz | 13 | |||
| Ulei de soia | 2 | |||
| AVA PRO Prestart 30% | 30 | |||
| Total: | 100 | |||
TINE MINTE! NU fierbeti! NU aburiți! Nu folosi cereale tinere!
REZULTAT PROFESIONAL ÎN CREȘTEREA PORCILOR
Absorbția cantității maxime de nutrienți va accelera creșterea în greutate a purceilor și va scurta perioada de îngrășare fără a afecta negativ organismul și calitatea produsului.
Tehnologie integrată de hrănire industrială 3D cu AVA PRO – creșterea economică a porcilor la nivel profesional
Eficacitatea dovedită a 110 kg greutate vie în 160 de zile
AVA PRO - HRĂNIRE PROFESIONISTĂ
- Genetica modernă europeană a purceilor
- Tehnologia de hrănire a porcilor 3D
- Siguranța produsului
PRODUSE AVA GROUP - CALITATE EUROPEANĂ
- Rețete de la experții Feedlance B.V (Olanda)
- Echipament european de la AWILA (Germania)
- Controlul calitatii in laboratorul international Eurofins Agro
Folosind produsele din linia FeedLance , aveți garantat:
- furnizează toate cerințele organismului animal ale geneticii europene moderne,
- scurtează pe cât posibil perioada de îngrășare,
- să asigure valoarea nutritivă ridicată a furajelor combinate atunci când se utilizează o bază medie de furaj;
- reduce costurile de cultivare.
Partenerii noștri:
- pentru furaje - Feedlance (Olanda) și URSS (Franța),
- pentru aditivi pentru hrana animalelor - Pancosma (Elvetia) si Volac (Marea Britanie).
| felul produsului | BMVD |
| Clasa de produs | Profesional |
| Formular de eliberare | placer |
| Pachet | Punga de hartie |
| Ambalare | 25 kg |
| Perioada de îngrășare | de la 5 - 42 de zile |
| Greutate vie | 2 - 12 kg |
| Cerință pe cap pe perioadă | 2,1 kg |
| Câștiguri medii zilnice | 270 g |
| Conținut de proteine brute | 35% |
| Standard de calitate | ISO 22000:2005 |
| Control de calitate | Eurofins Agro (BLGG) |
| Termen de valabilitate | 5 luni |
TERMENI DE LIVRARE SI PLATA
Comanda online si primesti produsul oriunde in tara. Livrăm produsul în termen de 1 zi din momentul comenzii. Plătiți la primire sau cu cardul pe site
- Ridicare de la depozitele de pe teritoriul Ucrainei
- Livrare de către Novaya Poshta la tarifele transportatorului
- Livrare gratuita de la 1 t
- Calitate garantată și achiziție sigură