SPMV pentru porci AVA ZDOROVA START 25%. 25kg
630.00MDL
Comanda rapida
| Componente | Cantitate, % din masă | |||
| Grâu | 50 | 41 | ||
|---|---|---|---|---|
| Porumb | - | 8 | ||
| Orz | 25 | 26 | ||
| AVA ZDOROVA Start 25% | 25 | 25 | ||
| Total: | 100 | 100 | ||
AVA ZDOROVA START 25%
Un supliment proteic-vitamina-mineral extrem de eficient destinat preparării furajului combinat pentru hrănirea purceilor la vârsta de 43-78 de zile cu o greutate de 12-30 kg.
SPMV AVA ZDOROVA START 25%
va asigura un start complet și o bază pentru o creștere și o dezvoltare sănătoasă în perioadele de hrănire ulterioare.
CARACTERISTICI ȘI AVANTAJE PRODUS
- Eficient pentru hrănirea purceilor de toate rasele
- Nu necesită introducerea suplimentară de turte și fracții
- Usor de amestecat
- Completitudinea si echilibrul retetei
- Consum excelent de furaj
- Conversie scăzută a furajului
- Adaos in greutate medi zilnice de 500 g
CREȘTERE NATURALĂ FĂRĂ STIMULENTE
Toate produsele AVA ZDOROVA respectă standardul HRĂNIRE SĂNĂTOASĂ, care are ca scop obținerea rapidă a rezultatelor fără a compromite sănătatea și calitatea produsului.
SCURTĂ DESCRIERE
Conținut de proteine brute: 35%
Conținut de fibre brute: 4,1%
Conținut de lizină: 3,2%
Conținut de metionină + cistină: 1,2%
Necesarul pentru 1 cap pentru toată perioada - 9,9 kg
Ambalare: pungi de hârtie 25 kg.
Certificare: ISO 22000:2005
PREGĂTIȚI HRANA CORECT
Calitatea furajelor combinate depinde direct de materiile prime și de amestecarea corectă a materiilor prime. Utilizați întotdeauna un grup de cereale de calitate și urmați instrucțiunile producătorului de aditivi pentru hrana animalelor și recomandările de amestecare.
| Componente | Cantitate, % din masă | |||
| Grâu | 50 | 41 | ||
|---|---|---|---|---|
| Porumb | - | 8 | ||
| Orz | 25 | 26 | ||
| AVA ZDOROVA Start 25% | 25 | 25 | ||
| Total: | 100 | 100 | ||
Măsurați SPMV în conformitate cu rețeta de amestecare 25 kg.
Adăugați grupa de cereale 75 kg
Amestecați bine și obțineți 100 kg de furaj
NU fierbeti! NU aburiți! Nu folosi cereale tinere!
Hrănirea SĂNĂTOASĂ FĂRĂ STIMULENTE DE CREȘTERE
Linia AVA Zdorova oferă un grad ridicat de digestibilitate, absența stresului alimentar datorită utilizării componentelor europene premium și nu are analogi în ceea ce privește prețul și raportul de productivitate
Rezultat garantat al atingerii unei greutati de 110 kg in 170 de zile de ingrasare
AVA ZDOROVA - HRĂNIRE PREMIUM
- Echilibrul optim al nutrienților
- Compoziție multi-enzimă premium
- Aromă originală LUCTA (Spania)
PRODUSE AVA GROUP - CALITATE EUROPEANĂ
- Rețete de la experții Feedlance B.V (Olanda)
- Echipament european de la AWILA (Germania)
- Controlul calitatii in laboratorul international Eurofins Agro
AVA ZDOROVA - aditivi premium pentru furaje:
- echilibrul optim al nutrienților
- compoziție multi-enzimă premium,
- aromă originală LUCTA (Spania)
Livrare gratuită în raza orașului Chișinău și suburbii de la 100 kg.
- Pret cu ridicata
- Calitate garantată și achiziție sigură
- Consultații profesionale privind hrănirea intensivă
| felul produsului | BMVD |
| Clasa de produs | Premium |
| Formular de eliberare | placer |
| Pachet | Punga de hartie |
| Ambalare | 25 kg |
| Perioada de îngrășare | de la 43 la 78 de zile |
| Greutate vie | 12 - 30 kg |
| Cerință pe cap pe perioadă | 10 kg |
| Câștiguri medii zilnice | 500 g |
| Conținut de proteine brute | 35% |
| Standard de calitate | ISO 22000:2005 |
| Control de calitate | Eurofins Agro (BLGG) |
| Termen de valabilitate | 6 luni |
TERMENI DE LIVRARE SI PLATA
Comanda online si primesti produsul oriunde in tara. Livrăm produsul în termen de 1 zi din momentul comenzii. Plătiți la primire sau cu cardul pe site
- Ridicare de la depozitele de pe teritoriul Ucrainei
- Livrare de către Novaya Poshta la tarifele transportatorului
- Livrare gratuita de la 1 t
- Calitate garantată și achiziție sigură